Protokół z I posiedzenia Jury 11 BALTIC MINI TEXTILE GDYNIA 2019

11.12

Protokół z I posiedzenia Jury 11 BALTIC MINI TEXTILE GDYNIA 2019

Lista artystów zakwalifikowanych do udziału w wystawie

  • Maria Aftanas-Jujka (Polska), Dżinsowy strach
  • Joanna Alexandrowicz (Polska), Strefa 3
  • Amarger Brigitte (Francja), Voyage en terre inconnue 1
  • Sylwia Aniszewska (Polska), Bez tytułu
  • Krystyna Arska-Perepłyś (Polska), Wiry 1
  • Antra Augustinovica (Łotwa), Three voices
  • Margie Creek (Australia), Indian Satchel
  • Myriam Dion (Kanada), Procession of Faith, Saturday / Sunday , April 19-20 2014, The Wall Street Journal
  • Zuzanna Dolega (Polska), Feniks 1
  • Emilia Cecylia Domańska (Polska), Rozszerzone wiatrami
  • Agata Dorobek (Polska), Przenikanie
  • Tomasz Dróżdż (Polska), Odpady
  • Gertraud Enzinger (Austria), Your joy is your sorrow
  • Tomasz Frasoński (Polska), Z cyklu bałkańskiego
  • Janina Gajska-Bruzdowicz (Polska), Przebudzenie
  • Lidia Głażewska-Dańko (Polska), Dole polskie
  • Małgorzata Górska-Ogórek (Polska), Rzeczy osobiste (22+23)
  • Michaela Mirela Grigore (Rumunia), Porthole
  • Cathrine Hansen (Norwegia), A woman has to be Flexible
  • Chikako Imaizumi (Japonia), Reminiscence
  • Krystyna Jatkiewicz (Polska), To tylko wiatr
  • Julianna Joos (Kanada), Polka-dot Pillow
  • Elżbieta Kędzia (Polska), Tkanina? 1
  • Paweł Kiełpiński (Polska), Obiekty nierozpoznane 2
  • Magdalena Klimkiewicz (Polska), Żółcień
  • Bente Knudsen Sanden (Norwegia), Whole – Shared
  • Anna Kokocińska (Polska), Nasnute
  • Ieva Krumina (Łotwa), Private Endlessness
  • Rolands Krutovs (Łotwa), The fragile peace I
  • Marijke Leertouwer (Niderlandy), Caught Beauty
  • Mārīte Leimane (Łotwa), Flamingo march 2017
  • Xuefang Liang (Chiny), Summer Lotus
  • Maciej Mesznik (Polska), Segregacja
  • Baiba Osite (Łotwa), Water lilies
  • Elizabeth Pien (Dania), Waterfall
  • Maria Polakowska (Polska), Do pełna
  • Barbara Polkowska-Ugwu (Polska), Agora
  • Héléne de Ridder (Belgia), A hidden stimulus (2)
  • Paulina Sadrak (Polska), Żeński
  • Lucienne Smagala (Francja), Patterns 2144
  • Magdalena Soboń (Polska), Bezczasowe rysunki 2
  • Sue Stone (Wielka Brytania), Self Portrait with Bear and Masks 2018
  • Jolanta Szymczyk (Australia), In and out
  • Dorota Taranek (Polska), Być może
  • Helene Tschacher (Niemcy), O D catalogue
  • Dominika Walczak (Polska), Immersed in Light
  • Barbara Westman (USA), Głębia
  • Aleksander Widyński (Polska), Graficzna przestrzeń
  • Anna Więckowska-Kowalska (Polska), Zapisany pejzaż
  • Izabela Wyrwa (Polska), 02 z cyklu „Protisty”

Przewodniczący Jury: 
Włodzimierz Cygan

Członkowie Jury:
Jacek Friedrich
Katarzyna Józefowicz
Agata Zielińska-Głowacka
Hubert Bilewicz

Pobierz protokół:

11 BMTG_I posiedzenie Jury