Dla dorosłych

PRACOWNIA ILUSTRACJI

Zajęcia w Pracowni Ilustracji skierowane są do młodzieży i dorosłych. Każdy, niezależnie od wykształcenia, doświadczenia czy umiejętności, może rozpocząć z nami przygodę z ilustracją. Podczas warsztatów wspólnie zgłębimy/poznamy różne techniki jej tworzenia. Pracownia Ilustracji jest przestrzenią rozwoju warsztatu plastycznego, niezależnych działań twórczych i wymiany doświadczeń. Zapraszamy!

Prowadzący Tomasz Sosnowski

Zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 17.00 -19.00

Udział w zajęciach jest płatny 50 zł za cały miesiąc.
Liczba miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie 58 662 09 35 / 36 / 37

 

_______________________________________________________________________________

 

 

WARSZTATY DLA DOROSŁYCH

 

Z myślą o osobach dorosłych przygotowaliśmy program warsztatów artystycznych. Zaproszeni przez nas edukatorzy, artyści i projektanci raz w miesiącu prowadzą zajęcia poświęcone sztuce, dizajnowi, architekturze i fotografii. W naszym Muzeum działa również Pracownia Ilustracji, w której dorośli uczestnicy poznają różne ilustratorskie techniki, takie jak rysunek czy kolaż. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a każdy z uczestników objęty jest indywidualną opieką instruktora.

Warsztaty trwają 90-120 minut.

 

Zapraszamy do kontaktu z Tomaszem Sosnowskim

t.sosnowski@muzeumgdynia.pl 58/ 662 08 36

 

_______________________________________________________________________________

 

WYKŁADY DLA DOROSŁYCH

 

 

Dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 18, w Muzeum odbywają się bezpłatne wykłady dla dorosłych w ramach: Instrukcja Obsługi Sztuki oraz Instrukcja Obsługi Dizajnu. Wraz z naszymi wykładowcami: dr. Jackiem Friedrichem i dr. Hubertem Bilewiczem, szukamy odpowiedzi na pytania o to, czym są sztuka i dizajn, jak i dlaczego powstają, do czego służą i jak

je odbieramy.

Wykłady trwają do 120 min.

 

Zapraszamy do kontaktu z Margaretą Sobczak

m.sobczak@muzeumgdynia.pl 58/ 662 09 35

 

_______________________________________________________________________________

 

WARSZTATY DLA SENIORÓW

 

 

Muzeum Miasta Gdyni jest miejscem przyjaznym osobom starszym. Dwa razy w miesiącu zapraszamy seniorów do udziału w wydarzeniach, które aktywizują i rozwijają ich zainteresowania, a także stwarzają możliwość wymiany doświadczeń. Uczestnicy poznają nie tylko wystawy, ale również spotykają się z artystami, projektantami i pracownikami instytucji. Aby dotrzeć z ofertą do osób starszych, Muzeum współpracuje z klubami seniora w Gdyni.

Warsztaty trwają do 90 minut.

 

Zapraszamy do kontaktu z Margaretą Sobczak

m.sobczak@muzeumgdynia.pl 58/ 662 09 35