Dla rodzin

Weekendowe warsztaty dla rodzin to zajęcia edukacyjne, podczas których wspólnie poznajemy historię miasta, architekturę, dizajn i fotografię. Warsztaty rozwijają TWÓRCZE myślenie, angażują ZMYSŁY, rozbudzają EMOCJE oraz wzmacniają WIĘZI. Powstają w oparciu o aktualne wystawy lub towarzyszą ważnym wydarzeniom. Weekendowe warsztaty dla rodzin odbywają się dwa razy w miesiącu – w pierwszą i trzecią sobotę, w godzinach 11:00-13:00.

 

 

Oferta jest skierowana do dzieci w wieku 7-12 lat wraz z rodzicami/opiekunami.

Opłata w wysokości 10 zł to koszt udziału jednego uczestnika, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Zainteresowane osoby zachęcamy do śledzenia naszej oferty w zakładce „wydarzenia” oraz zapraszamy do kontaktu email: edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznego 58 662 09 35/ 36/ 37.

 

Rodzinne oprowadzania z edukatorami to aktywna forma poznawania przez zwiedzających historii miasta, architektury i dizajnu!

Koszt oprowadzania: 20 zł.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja. Prosimy o kontakt z Ośrodkiem Edukacji edukacja[at]muzeumgdynia.pl lub telefonicznie 58 662 09 35/ 36/ 37. Zapraszamy!

_dsc3346

Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni to miejsce otwarte i kreatywne, które poprzez swoje działania uczy umiejętności samodzielnej interpretacji historii miasta, architektury i dizajnu.

Program edukacyjny przygotowany został jako uzupełnienie szkolnej podstawy programowej. Obejmuje on aktywności oparte na kontakcie z autentycznymi obiektami w przestrzeni wystaw. Wprowadzenie do zajęć elementów warsztatów pozwala zdobyć nowe umiejętności jakimi są praca w zespole, zdolność analizy oraz krytycznego myślenia.