Urodziny w muzeum

Zapraszamy na przyjęcie urodzinowe w scenerii niezwykłej, do Muzeum pełnego tajemniczych obiektów i fascynujących historii. Twoje dziecko, wraz z przyjaciółmi, będzie świętować urodziny w naprawdę wyjątkowy sposób. W Muzeum Miasta Gdyni możesz wybierać spośród czterech różnych tematów – każdy z nich nie tylko pobudzi wyobraźnie twojego dziecka, ale będzie też okazją do pysznej zabawy.

Propozycje na urodziny:

Gramy! – Muzealne podchody

Urodziny, na których poprzez zabawę poznacie wystawę o Gdyni. Dwie drużyny, dwa piętra wystawy i mnóstwo zadań do rozwiązania. Otrzymacie ekwipunek, od którego zależy sukces wyprawy, wystawa stanie się waszą mapą! A co odnajdziecie podczas wędrówki po dziejach Gdyni – to już tajemnica. Gwarantujemy dużo ruchu i dobrego humoru!

Wsiadamy na statek

Ahoj! Zapraszamy w podróż dookoła świata. Podczas rejsu dowiecie się, jakie zwyczaje panowały na statku, co marynarze przywozili z dalekich rejsów oraz czym zajmowali się podczas długich podróży. Poznacie legendy, które do dziś chętnie opowiadają wilki morskie. Przyglądając się różnym banderom, stworzycie też własną!

Moje miasto

Podczas urodzinowych warsztatów zostaniecie prawdziwymi architektami. Wspólnie zaprojektujecie i zbudujecie wymarzone miasto. Być może to będzie miasto przyszłości? A może podwodne? Czekamy na wasze pomysły!

Mały Fotograf

Podczas urodzin dowiecie się, jak gdynianie spędzali wolny czas, co lubili fotografować oraz jak pozowali do zdjęć. Najpierw poznacie fotografie z lat trzydziestych, a potem przygotujecie rekwizyty i wykonacie własny pamiątkowy gdyński album.

Rezerwacja urodzin:

  • urodziny prosimy rezerwować pod numerem telefonu 58 662-09-35 z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem;
  • w spotkaniu urodzinowym uczestniczyć może maksymalnie grupa 15 dzieci w wieku od 7 do 12 lat oraz 1-2 opiekunów;
  • koszt spotkania zależy od terminu przyjęcia urodzinowego oraz liczby dzieci i wynosi:
    • a/ 350 zł (od wtorku do piątku) za grupę od 2 do 10 dzieci oraz 20 zł za każde następne dziecko,
    • b/ 400 zł (od soboty do niedzieli) za grupę od 2 do 10 dzieci oraz 20 zł za każde następne dziecko.
  • przyjęcie urodzinowe trwa do 2 godzin, istnieje możliwość zorganizowania poczęstunku w sali edukacyjnej.

Koszt urodzin obejmuje opłatę za przeprowadzenie warsztatów, materiały wykorzystane podczas zajęć, wynajem sali edukacyjnej oraz wejście na wystawy dla dzieci i opiekunów.

 

Materiały do pobrania:

Zamówienie na organizację przyjęcia urodzinowego w Muzeum Miasta Gdyni.doc

Regulamin przyjęcia urodzinowego w Muzeum Miasta Gdyni 2020 r.