24.04 Środa

Zarys – pracownia rysunku i malarstwa

Wszystkich pragnących udoskonalić swoje umiejętności rysowania i malowania zapraszamy na zajęcia dla dorosłych w pracowni Muzeum Miasta Gdyni. Zajęcia te polecamy wszystkim, którzy stoją (…)

25.04 Czwartek

Zarys – pracownia rysunku i malarstwa

25.04 Czwartek

ANULOWANE! Akcja/Interpretacja: Miasto – szkolenie dla nauczycieli

Wydarzenie zostało odwołane z powodu trwających strajków nauczycieli. Akcja/Interpretacja. Miasto to cykl spotkań skierowanych do czynnych zawodowo nauczycieli. Podczas spotkań przyjrzymy się funkcjonowaniu (…)

26.04 Piątek

Muzealne zmysły: Ćwicz z dzieckiem i zadbaj o siebie

Warsztaty przeznaczone są dla niemowląt z opiekunem. W ramach spotkania Muzealne Zmysły wraz z fizjoterapeutką Iwoną Matuszewską poruszymy zagadnienia związane z ćwiczeniami mięśni (…)

Projekt Miasto: Dziel:Nice – Działki Leśne – wizyta studyjna

Kolejna dzielnica, kolejna szansa na wyjątkowe spotkanie przy PROJECKIE MIASTO. Mamy już za sobą pierwsze spotkania w Cisowej, które pokazały nam, jak ważne (…)

Gdynia 1988-2018: „Michael Warren & Molto Delay” koncert

Gdynia 1988-2018 to wyjątkowy album, będący swoistym hołdem złożonym Trójmiejskiej Scenie Alternatywnej lat osiemdziesiątych przez współczesne, związane z Gdynią zespoły i muzyków. To również próba (…)

Projekt Miasto: Badacze miasta – spotkanie wolontariuszy

„Projekt Miasto: Badacze miasta – wolontariat” – spotkanie dla chętnych udziału w wolontariacie „Projektu Miasto” Projekt Miasto to interdyscyplinarne przedsięwzięcie, które wymaga (…)

27.04 Sobota

Miasto do góry nogami – warsztaty z fotografii otworkowej

„Projekt Miasto: Miasto do góry nogami” – warsztaty z fotografii otworkowej dla dorosłych Termin: 26 I 2019 r. godzina: 14:00 Miejsce: Muzeum Miasta (…)

27.04 Sobota

Dostępna sobota: Camera obscura dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

Cykl spotkań skierowanych do osób z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu. Na cykl składać się będą spotkania, warsztaty, oprowadzania oraz gra miejska, a nadrzędnym celem wszystkich działań (…)

27.04 Sobota

Małe obiekty – warsztaty z tłumaczeniem na język migowy (PJM) i z audiodeskrypcją

W związku z wystawą, proponujemy Państwu warsztaty z tworzenia małych form plastycznych. Miniatura, w swojej istocie, zmusza Twórcę do precyzji, dyscypliny i zwięzłości dając jednocześnie, nieograniczone (…)