07.07 Wtorek

Z bliska: „Powrót do domu” czyli „Małe rybki”

Z bliska – cykl o obiektach i miejscach Każdego dnia na swojej drodze mijamy wiele pozornie przeciętnych obiektów architektonicznych. Tymczasem kiedy im się lepiej (…)

10.07 Piątek

Posłuchaj autobiografii Heleny Urbaniak „Iskierki w mroku”

Wyjątkową historię Heleny Urbaniak poznaliśmy w trakcie zorganizowanego w Muzeum Miasta Gdyni spotkania autorskiego, wokół jej książki: „Iskierki w mroku”. , Pani Helena (…)

14.07 Wtorek

Z bliska: „Na salonach” – krótko o dawnym Hotelu Bristol w Gdyni