17.11 Niedziela

Oprowadzanie po wystawie „Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci”

Jesień w Muzeum przywitaliśmy nową kolekcją Barbary Hoff. Od 27 października ubrania sygnowane metką Hofflandu pojawiły się w nowej sezonowej odsłonie jesień-zima. Zapraszamy (…)

20.11 Środa

„Ino Mig” – podstawy języka migowego

Zapraszamy na darmowe lekcje Języka Migowego. Lekcje organizowane są we współpracy z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym. Doskonale posługujemy się słowem pisanym i mówionym. Potrafimy wyrazić (…)

21.11 Czwartek

Już widziane: Muszla koncertowa – wykład dla seniorów

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu „Już widziane”. Tym razem poznamy wybrane historie dotyczące życia kulturalnego Gdyni, dla którego plac Grunwaldzki i Muszla Koncertowa (…)

22.11 Piątek

Muzealne zmysły: Jak bawić się ze swoim dzieckiem?

Zapraszamy naszych naprawdę najmłodszych uczestników wraz z opiekunami na spotkanie 22.11.2019 o godzinie 13.00 z fizjoterapeutą Maciejem Matuszewskim. Tym razem w Muzeum Miasta Gdyni poznamy (…)

22.11 Piątek

Wernisaż wystawy Contemporary Austrian Children’s Book Illustration

Wystawa Contemporary Austrian Children’s Book Illustration organizowana jest przez designaustria – austriacką organizację zrzeszającą ilustratorów i projektantów, która prezentuje wybór najciekawszych współczesnych ilustracji (…)