17.08 Sobota

[Odwołane!] Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Barbara Hoff. PPPP”…

Z przykrością informujemy, że „Oprowadzanie kuratorskie po wystawie Barbara Hoff. PPPP” z tłumaczeniem na język migowy i audiodeskrypcją” zostało anulowane. Serdecznie zapraszamy na kolejne takie wydarzenie planowane (…)

17.08 Sobota

Pokład: ECHO – dźwięki ukryte – dla dzieci od 2 do 5 lat

Warsztaty rodzinne POKŁAD skierowane są do najmłodszych dzieci (od 2 do 5 lat) i odbywają się zawsze w trzecią sobotę miesiąca. Warsztaty suplementujące wystawę czasową (…)

18.08 Niedziela

Oprowadzanie po wystawie „Gdynia – dzieło otwarte”

Historia Gdyni, jak każda porządna historia, ma wiele wątków. Jedne są bardzo ważne, inne mniej; jedne są wyraźne, inne ukryte. (…)

23.08 Piątek

Wakacje w Muzeum: Niezbędnik – zero waste

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na coroczny cykl warsztatów: Wakacje w Muzeum! Zajęcia przybliżą dzieciom treść wystawy czasowej pt. „Barbara Hoff. Polskie projekty polscy (…)

23.08 Piątek

Muzealne zmysły: Stymulacja logopedyczna od urodzenia

Rozwój mowy czynnej i biernej, funkcji żywieniowych (ssanie, połykanie, karmienie łyżeczka , żucie) i percepcji słuchowej u małego dziecka. Dlaczego mama z maluchem powinna (…)

25.08 Niedziela

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Barbara Hoff. PPPP”

Szósta wystawa z cyklu „Polskie Projekty Polscy Projektanci” w Muzeum Miasta Gdyni zapowiada się wyjątkowo. Po raz pierwszy jej bohaterką będzie kobieta – (…)

30.08 Piątek

Projekt Miasto: Dziel:Nice – Śródmieście – wizyta studyjna

To już nasza ostatnia dzielnica w tym roku!!! Mieszkańcy ŚRÓDMIEŚCIA przybywajcie! Kolejny już odwiedzamy ostatnią, zaplanowaną w tym roku dzielnicę. Tym razem chcemy (…)