28.06 Piątek

Muzealne zmysły: Jak rozwijać zmysły?

Na czerwcowym spotkaniu – o zmysłach i ich rozwijaniu. Co sprzyja, a co nie – rozwijaniu zmysłów? Fascynujące fakty, z maluszkiem zabawy, pomysły na stworzenie prostych zabawek. (…)

28.06 Piątek

Projekt Miasto: Dziel:Nice – Chylonia – wizyta studyjna

Mieszkańcy dzielnicy CHYLONIA!!! Zapraszamy was na spotkanie!!! Pracownicy Muzeum Miasta Gdyni: Tomasz Sosnowski, Michał Miegoń oraz Katarzyna Piotrowska zapraszają mieszkańców dzielnicy CHYLONIA (…)