Dzień rodzinny: Co słychać na mieście? – otwarte warsztaty fotograficzne

Muzeum Miasta Gdyni serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami na nowy cykl Dzień Rodzinny! W trzecią sobotę każdego miesiąca w cenie biletu, będzie można uczestniczyć w aż dwóch otwartych warsztatach oraz specjalnym oprowadzaniu po wystawie!

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że cofacie się w czasie o prawie sto lat. Trafiacie do centrum Gdyni, która powoli staje się miastem. Patrzycie jak wyglądają dopiero co wzniesione budynki, przyglądacie się ubraniom i fryzurom mieszkańców, przysłuchujecie się dominującym dźwiękom, czujecie różnorodne zapachy… Teraz otwórzcie oczy i powróćcie myślami do współczesnej Gdyni. Czy coś się właściwie zmieniło? Do odpowiedzi na to i inne pytania spróbujemy dojść podczas marcowych warsztatów!

11:00 – 13:00 Co słychać na mieście? – otwarte warsztaty fotograficzne

Każdy, kto żyje w mieście z pewnością powie, że nic co zadzieje się na jego ulicach nie jest już w stanie go zaskoczyć. Ale czy na pewno? Na porannych warsztatach spróbujemy fotograficznie odtworzyć scenę miejską przedstawioną na zdjęciu Romana Morawskiego. Żeby jednak nie było za łatwo, naszym źródłem nie będzie obraz, tylko … słowo Prowadzenie: Olga Lewandowska Uczestnicy posiadający własne aparaty fotograficzne albo telefony z dobrym aparatem proszeni są o ich przyniesienie.

UWAGA! Od marca 2020 zmieniamy formułę zapisów! Chętnych do udziału w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza online.

Formularz poniżej dotyczy wydarzenia „Co słychać na mieście?”, zapisy na warsztaty późniejsze pt. „Co w mieście piszczy?” odbywają się na stronie:

Bilety: 10 zł od dziecka, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo, koszt biletu wstępu dla drugiego dziecka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny

21.03.2020 Sobota

Formularz zapisu

Dzień rodzinny: Co słychać na mieście? – otwarte warsztaty fotograficzne

Pozostało wolnych miejsc: 8

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 8.
    W przypadku osób niepełnoletnich, prosimy nie liczyć opiekuna.
  • Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej. Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.