Dzień rodzinny: Co w mieście piszczy? – otwarte warsztaty dźwiękowe

Muzeum Miasta Gdyni serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami na nowy cykl Dzień Rodzinny! W trzecią sobotę każdego miesiąca w cenie biletu, będzie można uczestniczyć w aż dwóch otwartych warsztatach oraz specjalnym oprowadzaniu po wystawie!

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że cofacie się w czasie o prawie sto lat. Trafiacie do centrum Gdyni, która powoli staje się miastem. Patrzycie jak wyglądają dopiero co wzniesione budynki, przyglądacie się ubraniom i fryzurom mieszkańców, przysłuchujecie się dominującym dźwiękom, czujecie różnorodne zapachy… Teraz otwórzcie oczy i powróćcie myślami do współczesnej Gdyni. Czy coś się właściwie zmieniło? Do odpowiedzi na to i inne pytania spróbujemy dojść podczas marcowych warsztatów!

13:30 – 15:30 Co w mieście piszczy? – otwarte warsztaty dźwiękowe

Czasami, jak uchyli się okno, można usłyszeć niezwykłe dźwięki: śpiew ptaków, dzwoneczek w pobliskim sklepie, pikanie sygnalizacji, głośną rozmowę telefoniczną, odjeżdżający z przystanku trolejbus.. Zainspirowani tą miejską melodią, nagramy dźwiękową pocztówkę Gdyni za pomocą niepozornych przedmiotów. Prowadzenie: Michał Jeziorski

UWAGA! Od marca 2020 zmieniamy formułę zapisów! Chętnych do udziału w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza online.

Formularz poniżej dotyczy wydarzenia „Co w mieście piszczy?”, zapisy na warsztaty wcześniejsze pt. „Co słychać na mieście?” odbywają się na stronie:

Bilety: 10 zł od dziecka, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo, koszt biletu wstępu dla drugiego dziecka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny

21.03.2020 Sobota

Formularz zapisu

Dzień rodzinny: Co w mieście piszczy? – otwarte warsztaty dźwiękowe

Pozostało wolnych miejsc: 3

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 3.
    W przypadku osób niepełnoletnich, prosimy nie liczyć opiekuna.
  • Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej. Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.