Finisaż wystawy „Na przykład. Nowy dom polski”


„Na przykład. Nowy dom polski” to wystawa wyjątkowych współczesnych polskich domów jednorodzinnych, któa powstała, aby zaprezentować dobre wzorce szerokiej publiczności w Polsce i jako wizytówka polskiej architektury za granicą.

28 lutego 2016 r., godz. 14 zapraszamy na ostatnie oprowadzanie po wystawie i finisaż wystawy w formie półmaratonu domów, czyli przeglądu najciekawszych projektów domów jednorodzinnych

Na finisaż wystawy „Na przykład. Nowy dom polski” współorganizatorzy z Centrum Architektury zaprosili pracownie i studia architektoniczne, które wezmą udział w półmaratonie domów, czyli przeglądu najciekawszych projektów domów jednorodzinnych. O swoich ambitnych i ciekawych realizacjach opowiadać będą projektanci m.in. z pracowni: ap15, Midi, Pracownia 111, Marek+Sikora Architektura.

Będzie to doskonała okazja by dowiedzieć się więcej o procesie projektowania i przemyśleniach z tym związanych, porozmawiać o inspiracjach, ale też podpytać o szczegóły dotyczące współpracy z inwestorami i indywidualnymi klientami.