06.10 \ Niedziela \ godz. 12:00

Kobiety i dziewczęta w harcerstwie na przykładzie Gdyni – wykład historyczny

\ Dla wszystkich

Jak często mówi się o kobietach/dziewczętach w Harcerstwie? Jak często przywołuje się ich osiągnięcia oraz trudy, z którymi musiały się zmagać jako dziewczęta-harcerki?

Zapraszamy na wykład pt. „Kobiety i dziewczęta w Harcerstwie – na przykładzie Gdyni”, który w ramach Dnia Polskiej Harcerki poprowadzi Dariusz Małszycki – pracownik działu historycznego Muzeum Miasta Gdyni.

Dla każdej osoby legitymującej się książeczką/legitymacją harcerską dnia 6-go października wstęp do Muzeum Miasta Gdyni jest bezpłatny!

Zapisy na wykład: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36