Lasy na tarasie – koncert w Muzeum Miasta Gdyni

Zapraszamy na kolejny, wyjątkowy występ na tarasie Muzeum Miasta Gdyni. Przestrzeń tarasu, z malowniczym widokiem na Zatokę Gdańską oraz śródmieście Gdyni, wraz z niezwykłymi dźwiękami zapewnią niezapomniane wrażenia wszystkim, którzy wezmą udział w wydarzeniu.
Tym razem wystąpią dla was, po raz pierwszy w mieście Gdynia… Lasy! Daj się otulić gęstwiną ciepłego, organicznego brzmienia syntezatorów i bębnów.

LASY to projekt muzyczny z pogranicza progresywnej elektroniki stworzony przez uznanego producenta Maćka Stendka (Stendek) i perkusistę Jacka Prościńskiego.

Ten pierwszy to laureat prestiżowej statuetki FRYDERYK – Nagroda Akademii Fonograficznej, którą otrzymał za wyprodukowanie albumu RENI JUSIS pt. „Bang!”. Grał już na największych polskich festiwalach i supportował takich artystów jak Nosaj Thing, Squarepusher, Tim Hecker, Booka Shadee czy Boys Noize.

Ten drugi jest wziętym perkusistą eksperymentującym w zakresie nieszablonowego wykorzystania zestawu bębnów oraz preparowanego dźwięku. Oprócz autorskiego projektu Wh0wh0 występuje na scenie i w studiu z takimi artystami jak Tymon Tymański, RENI JUSIS, MaJLo czy Coldair.

Ich wspólny projekt to, jak sami twierdzą, próba odnalezienia mostu łączącego tworzenie muzyki z doświadczaniem natury.
Sama nazwa zespołu ujawnia autentyczną miłość artystów do lasów i natury.

Wydarzenie: Lasy – koncert na tarasie Muzeum
Termin: 27 VII 2018 r. – godzina: 20:00
Miejsce: Taras Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1
Wstęp wolny za okazaniem wejściówki (wejściówki do zdobycia od 05.07)