01.06 \ Sobota \ godz. 11:00

Maszynownia: Miasto – zieleń

\ Poza MMG
\ Wejście biletowane

Woda, drzewa, trawniki… co tworzy miejski zielony krajobraz? Na warsztatach porozmawiamy o mieście w kontekście architektury krajobrazu, zastanowimy się jaką funkcję pełni miejska zieleń i czy jest potrzebna. Stworzymy własne miniatury ogrodów miejskich i nauczymy się pielęgnować rośliny.

Warsztaty rodzinne MASZYNOWNIA skierowane są dla dzieci od lat 6 do 12 i odbywają się zawsze w pierwszą sobotę miesiąca.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

Bilety – 10 zł koszt udziału jednego uczestnika, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.