Miejski ogród w skrzyni – warsztaty tworzenia kwiatowych skrzyń

„Miejski ogród w skrzyni” to już kolejne florystyczno – ogrodnicze zajęcia proponowane przez Muzeum Miasta Gdyni. Warsztaty będą polegały na stworzeniu skrzyń kwiatowych na kółkach, a następnie zasadzeniu w nich sadzonek. Dodatkowo, skrzynie upiększymy też szblonami z różnymi tekstami i hasłami o sztuce. Np. „Wzrastam w sztuce”, sztuka we mnie kwitnie, sztuka daje słodycz (nawiązanie do owoców, które posadzimy) i wiele innych. Skrzynie możemy też – według fantazji – fajnie pomalować. Później wyłożymy je folią i przygotujemy do sadzenia. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma od nas sadzonkę truskawki. Na dobry początek swojej ogrodniczej przygody!

Termin: 4 VIII 2017 r. godz. 19:00
Prowadzenie: Marta Modrzejewska – Ptak (florystka), Ewa Kielar
Bilety: 12 zł
Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37