Najlepszy prezent? Tylko w Muzeum Miasta Gdyni!

Najpiękniejsze prezenty można nabyć w Muzeum!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą muzealnego sklepu. Polecamy najnowsze publikacje o Gdyni, Trójmieście, modernizmie, architekturze, sztuce i dizajnie, literaturę dla najmłodszych, a także autorskie wyroby polskich projektantów!

styczen_01

Muzeum Miasta Gdyni zamieszcza na stronie www.muzeumgdynia.pl informacje dotyczące działalności swojego sklepu z wydawnictwami związanymi ze sztuką, architekturą, dizajnem i Gdynią oraz dobrze zaprojektowanymi akcesoriami. Muzeum Miasta Gdyni nie prowadzi sprzedaży drogą elektroniczną i nie jest możliwe złożenie zamówienia poprzez naszą stronę internetową.
Zawarte w niniejszym serwisie informacje dotyczące działalności sklepu na terenie siedziby Muzeum Miasta Gdyni (w tym opis produktów i ich cena), zostały udostępnione wyłącznie w celach informacyjnych i reklamowych i nie stanowią one oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. 2016, poz. 380 z późn. zm.).
Muzeum Miasta Gdyni zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zamieszczanych informacjach w każdym czasie i w dowolnym zakresie, bez podania przyczyny i bez konieczności uprzedniego zawiadomienia o tym fakcie osób korzystających z serwisu. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów serwisu. W szczególności informacje o produktach i ich cenach nie stanowią zapewniania o ich aktualnej charakterystyce, cenie i dostępności w sprzedaży. Informacje cenowe dotyczące prezentowanych produktów mają charakter wyłącznie orientacyjny.
Muzeum Miasta Gdyni dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie informacje dotyczące działalności sklepu były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. Muzeum Miasta Gdyni nie ponosi odpowiedzialności za błędy, niedokładności lub braki tych treści na stronie internetowej.
W każdym przypadku, osoby zainteresowane uzyskaniem informacji związanych z treściami zawartymi na stronie internetowej, w tym informacji o produktach i ich cenach, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i odwiedzenia naszego sklepu w Muzeum Miasta Gdyni.