Podróże na emeryturze! Korea Północna – kraj porannej ciszy

Muzeum Miasta Gdyni oraz Fundacja FLY zapraszają do udziału w spotkaniach, których gospodarzami będą podróżujący Seniorzy. Przybliżą oni warunki panujące w rozmaitych rejonach świata, zaproponują ciekawe pomysły na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz podadzą szereg wskazówek pomocnych w organizacji egzotycznej lub lokalnej podróży!

Korea Północna to kraj znany nam głównie z doniesień o autokratycznym i despotycznym reżimie rodziny Kimów, głodzie, zniewoleniu społeczeństwa, obozach pracy, uciekinierach itp.
Nie negując powyższych faktów, bo są to fakty prawdziwe, chciałbym pokazać inną Koreę. Taką dla turystów”-podkreśla Jacek Woliński , bohater najbliższego spotkania podróżniczego „Podróże na emeryturze”. Kraj pięknych krajobrazów, wspaniałych świętych gór i zabytków z czasów gdy my tworzyliśmy dopiero zręby naszej państwowości zobaczymy podczas najbliższego spotkania z seniorami.

Zapisy: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 66 20 935/936/937, Wstęp bezpłatny
20.12.2018 Czwartek
Wejście bezpłatne Wejście bezpłatne