Pokład: Kaszubskie rękodzieło. Warsztaty rodzinne

Warsztaty rodzinne „Pokład” skierowane są dla osób dla najmłodszych dzieci (od 2 do 5 roku życia). Odbywają się zawsze w trzecią sobotę miesiąca.

Na kolejnych warsztatach zgłębimy tajemnice kultury kaszubskiej. Dowiemy się jakie legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie oraz zapoznamy się z twórczością ludową regionu. Odkryjemy tradycyjne formy rzemiosła i sami spróbujemy swoich sił w tworzeniu kaszubskie rękodzieło.

Bilety: 10 zł od uczestnika, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

20.10.2018 Sobota
Dzieci z opiekunem Dzieci z opiekunem
Wejście biletowane Wejście biletowane