Pokład: „Tu byłem! Zakłady kąpielowe” – warsztaty dla dzieci

Zapraszamy na kolejny warsztat w ramach rodzinnych warsztatów POKŁAD. Poznamy historię gdyńskich budynków, które już nie istnieją. Na archiwalnych zdjęciach ze zbiorów Muzeum Miasta Gdyni zobaczymy jak wyglądały i jakie funkcje pełniły. Wspólnie odtworzymy ich wygląd i zabierzemy do domu.

Warsztaty rodzinne POKŁAD skierowane są dla najmłodszych dzieci (0d 2 do 5 lat) i odbywają się zawsze w trzecią sobotę miesiąca.

Bilety: 10 zł od uczestnika, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.
Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

16.06.2018 Sobota
Dzieci z opiekunem Dzieci z opiekunem
Wejście biletowane Wejście biletowane