fot . Renata D¹browska
19.01 \ Sobota \ godz. 11:00

Pokład: „Wesołych Świąt” – warsztaty tworzenia kart pocztowych ODWOŁANE

\ Dla dzieci

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska, Pawła Adamowicza, sobotnie warsztaty zostały odwołane.

Za utrudnienia przepraszamy!

Warsztaty rodzinne POKŁAD skierowane są do najmłodszych dzieci (od 2 do 5 lat) i odbywają się zawsze w trzecią sobotę miesiąca.
Lubisz wysyłać kartki świąteczne do rodziny i przyjaciół? A może zbierasz je i kolekcjonujesz? Chcesz dowiedzieć się więcej o historii kart pocztowych?

Zapraszamy Cię na warsztaty podczas których zobaczymy stare pocztówki świąteczne. Oczywiście nie obędzie się bez stworzenia własnych niepowtarzalnych kart pocztowych. Zastanów się komu ją wyślesz!

Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37