26.01 \ Sobota \ godz. 16:00

„Projekt Miasto: Badacze miasta – wolontariat” – spotkanie dla chętnych udziału w wolontariacie „Projektu Miasto”

\ Wejście bezpłatne

Projekt Miasto to interdyscyplinarne przedsięwzięcie, które wymaga wsparcia oraz doświadczenia wielu osób. Ludzi, którzy w różnych miejscach miasta zwrócą uwagę na innych ludzi oraz otoczenie.

Ośrodek Edukacji zaprasza wszystkich, którzy chcą się przyłączyć do naszego projektu. Zadaniem „Badacza miasta” będzie poszukiwanie żywych, teraźniejszych historii, które dzieją się „tu i teraz”.

Muzeum Miasta Gdyni oferuje wszystkich „Badaczom” cykl szkoleń oraz spotkań, dzięki którym poszerzą on swoją wiedzę na temat badań społecznych, archiwizacji oraz sposobów rejestracji historii mówionej.

Spotkania odbywają się w każdą 4 sobotę miesiąca od godziny 17:00

Prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres: edukacja@muzeumgdynia.pl

Koordynator: Tomasz Sosnowski