08.06 \ Sobota \ godz. 16:00

ODWOŁANE! Projekt Miasto: Cisowa + Działki Leśne – spotkanie sąsiedzkie

\ Wejście bezpłatne

UWAGA! Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas wydarzenie “Cisowa + Działki Leśne – spotkanie sąsiedzkie” zostało przesunięte na inny termin, który podamy wkrótce.

Za nami wizyta w dwóch dzielnicach Gdyni: Cisowej oraz na Działkach Leśnych.

Przedstawiliśmy założenia Projektu Miasto oraz staraliśmy się zainspirować mieszkańców do archiwizowania codzienności. Każde z tych spotkań było dla nas niezwykle ważne.

Chcemy dalej spotkać się z mieszkańcami tych dzielnic.

Tym razem w zupełnie innej odsłonie – zapraszamy Was do nas – do Muzeum Miasta Gdyni.

Spotkanie sąsiedzkie to świetny sposób na wymianę doświadczeń oraz wspomnień dotyczących dzielnicy.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Cisowej oraz Działek leśnych do wspólnej rozmowy.

Plan naszego spotkania:
1) 16:00 – 17:15 oprowadzanie po wystawie Gdynia dzieło otwarte – dr hab. Jacek Friedrich
2) 17:15 – 18:00 Spotkanie przy stole – podsumowanie spotkań, pokaz zdjęć oraz mały poczęstunek

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i obowiązują zapisy: zapisy@muzeumgdynia.pl