Projekt Miasto: Dziel:Nice – Działki Leśne – wizyta studyjna

Kolejna dzielnica, kolejna szansa na wyjątkowe spotkanie przy PROJECKIE MIASTO.

Mamy już za sobą pierwsze spotkania w Cisowej, które pokazały nam, jak ważne jest to by wspólnie porozmawiać o historii dzielnicy oraz o tym co dziś dzieje się obok nas.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnic: DZIAŁKI LEŚNE na pierwsze spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 16 (Warszawska 3).

W trakcie spotkania Michał Miegoń, Tomasz Sosnowski oraz Katarzyna Piotrowska opowiedzą o założeniach Projektu Miasto. Na spotkanju nie zabraknie cennej dawki historii dzielnic!
Bądźcie z nami 26 kwietnia o godzinie 18:00 !!!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!!! Drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

Odwiedzając każdą dzielnicę – pragniemy przede wszystkim stworzyć przestrzeń do rozmowy, bycia razem, zatrzymania się przez chwilę nad swoją własną historią „istnienia w mieście”.

10.05.2019 Piątek
Dla wszystkich Dla wszystkich