Spacer Niepodległościowy: Po pierwsze – Gdynia

Serdecznie zapraszamy wszystkich dorosłych miłośników Gdyni na nocny spacer po mieście, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 19:00 w ramach obchodów Dnia Niepodległości.

Odwiedzimy miejsca kluczowe dla historii Gdyni, które pod osłoną nocy ujawnią swoje nowe oblicze. W programie: pierwszy w Polsce parking podziemny, ORP „Błyskawica”, Dom Antoniego Abrahama i wiele innych punktów na mapie, które uczyniły Gdynię miastem pionierskich pomysłów i odważnych realizacji.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spacerze – każdy z uczestników otrzyma lampion, którym oświetli sobie drogę.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37.

11.11.2019 Poniedziałek