Sztuka w Mieście: „Etyka w modzie” – wykład dla dorosłych

Moda powinna zapewniać godną pracę, od poczęcia do stworzenia, po wybieg. Nie zniewalać, nie zagrażać, nie wykorzystywać, nie przepracowywać, nie nękać i nie nadużywać nikogo.

Moda powinna być przejrzysta i odpowiedzialna. Nie powinna kryć się za złożonością, ani nie polegać na tajemnicach handlowych.
Powinna mierzyć własny sukces przez coś więcej niż tylko sprzedaż i zyski. Kłaść jednakową wagę na wzrost finansowy, dobrobyt ludzi i równowagę ekologiczną.

Powinna! A jak dziś faktycznie wygląda rynek mody na świecie i czy rzeczywiście CSR (Corporate Social Responsibility) to najskuteczniejsza metoda do walki z #fastfashion? Zapraszam na wykład!

Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

07.03.2019 Czwartek
Dla seniorów Dla seniorów