Zarys – pracownia rysunku i malarstwa

Wszystkich pragnących udoskonalić swoje umiejętności rysowania i malowania zapraszamy na zajęcia dla dorosłych w pracowni Muzeum Miasta Gdyni. Zajęcia te polecamy wszystkim, którzy stoją przed wyborem studiów czy chcieliby kreatywnie spędzić czas.

W każdą środę od godz. 17 do 20 w twórczej atmosferze wszyscy uczestnicy pracowni rysunku i malarstwa poznają różne techniki, które pozwolą im lepiej między innymi lepiej przygotować się na egzaminy wstępne na studia architektoniczne i artystyczne.

Oferta pracowni Muzeum Miasta Gdyni skierowana jest do osób dorosłych, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie rysunku i malarstwa, jak również czerpać satysfakcję z pracy twórczej.

Zajęcia prowadzi Tomasz Sosnowski, kierownik ośrodka edukacji Muzeum Miasta Gdyni. Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1, Gdynia

Miesięczny koszt udziału w zajęciach to 50 zł.

Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

Zajęcia odbywają się w środy w godzinach 17:00 – 20:00

11.07.2018 Środa