01.09 \ Środa \ godz. 17:00

Zarys – pracownia rysunku i malarstwa

\ Wejście biletowane

Ponownie otwieramy dla Was drzwi pracowni rysunku i malarstwa Zarys!

Lubisz rysować i malować, ale nie wiesz jak zacząć przenosić swoje pomysły na płótno? Brakuje Ci przestrzeni na doskonalenie swoich umiejętności? Pracownia Zarys jest właśnie dla Ciebie! W trakcie spotkań poznamy różne techniki rysunkowe oraz malarskie. Stworzymy zarówno prace realistyczne, jak i abstrakcyjne. Nauczymy się podstaw kompozycji i dynamiki tworzenia obrazu. A wszystko to w przyjemnej, kreatywnej atmosferze.

Spotykamy się w każdą środę od 17:00 do 19:00. Zaczynamy już 1 września! Wszystkie niezbędne materiały otrzymacie na miejscu. Koszt miesięcznego uczestnictwa to 100 zł.
Zajęcia poprowadzi absolwent łódzkiej Akademii Sztuk Pięknej, założyciel pracowni Zarys, Tomasz Sosnowski.

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych. Zapisy potrwają od 23 do 27 sierpnia. Aby wziąć udział w zajęciach, skontaktuj się z prowadzącym drogą mailową t.sosnowski@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie +58 662 09 37.

Termin: w każdą środę w godz. 17:00-19:00; początek od 1 IX 2021;
Bilety: