MMG-HM-II-865-12

Muzeum Miasta Gdyni otwarte od 02.02.2021!

Czas czytania: 3 minuty

Muzeum Miasta Gdyni otwarte od 02.02.2021!

Drzwi Muzeum Miasta Gdyni szeroko otwarte!

Już wkrótce gdyńskie muzea wznawiają działalność! W Muzeum Miasta Gdyni czekają na was wystawy czasowe “Legenda Radmoru”, “Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci” oraz wystawa stała “Gdynia – dzieło otwarte” z nowym modułem czasowym poświęconym dziejom gdyńskiej kolei.
 W naszym sklepie znajdziecie nowe wyjątkowe wydawnictwa muzeum. Oto nowe zasady obowiązujące w Muzeum Miasta Gdyni dla zwiedzających.
Zanim zwiedzisz Muzeum Miasta Gdyni zapoznaj się z poniższymi zasadami obowiązującymi w naszym budynku:
* Przed wejściem na ekspozycję:
– zdezynfekuj ręce
– zasłoń usta i nos
– z windy może korzystać maksymalnie 1 osoba (nie dotyczy rodzin).
* Podczas zwiedzania:
– obowiązuje ograniczona liczba osób na ekspozycji (1 osoba na 15 metrów kwadratowych)
– wystawy odwiedzamy indywidualnie z zachowaniem odstępu minimum 2 metrów od pozostałych zwiedzających
– dzieci do lat 13 powinny być pod opieką rodziców/opiekunów
– obowiązuje całkowity zakaz dotykania eksponatów.
* Godziny otwarcia:
wtorki, środy, piątki \ 10:00–17:00