1 kwietnia 2020

Kwiecień w Muzeum Miasta Gdyni

W związku z decyzją Prezydenta Gdyni ws. zagrożenia koronawirusem informujemy, że Muzeum Miasta Gdyni pozostaje zamknięte do odwołania. W kwietniu nie są przewidziane oprowadzania kuratorskie oraz inne (…)

12 marca 2020

MUZEUM MIASTA GDYNI ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA

W związku z decyzją Prezydenta Gdyni ws. zagrożenia koronawirusem informujemy, że Muzeum Miasta Gdyni pozostanie zamknięte dla odwiedzających od 11 marca 2020 roku do odwołania. (…)

6 marca 2020

“Janusz Kaniewski. PPPP” oraz “Legenda Radmoru” otrzymały dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Z przyjemnością informujemy, że projekty wystaw w Muzeum Miasta Gdyni pt.: „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci” oraz “Legenda Radmoru” otrzymały dofinansowanie Ministra Kultury (…)

26 lutego 2020

Marzec w Muzeum Miasta Gdyni

W tym miesiącu zaskoczymy zwiedzających nową ekspozycją, która w interesujący, nierzadko nowatorski sposób połączy dwa bardzo odległe z pozoru miasta. „Gdynia – Tel Awiw” (…)

23 lutego 2020

I nagroda za publikację “Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci” w konkursie Muzeum Widzialne

Katalog towarzyszący wystawie „Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci” otrzymał I nagrodę w konkursie Muzeum Widzialne 2019 r. w kategorii “wydawnictwa książkowe”. Projekt (…)

20 lutego 2020

Co ma pies do morza ? – aukcja dla Ciapkowa

Muzeum Miasta Gdyni rozpoczyna wyjątkową aukcję charytatywną dla gdyńskiego schroniska Ciapkowo. Pod licytację trafią archiwalne numery magazynu „Morze”, a sama aukcja potrwa (…)

30 stycznia 2020

Luty w Muzeum Miasta Gdyni

Skończyły się muzealne ferie, wracamy do obowiązków, zaczyna się luty! Dawniej mawiano, że jak śnieg w lutym i mróz stały, to w lecie będą upały. Niezależnie (…)

31 grudnia 2019

Styczeń w Muzeum Miasta Gdyni

Jaki Nowy Rok, taki cały rok! W myśl tej zasady Muzeum Miasta Gdyni w styczniu zaskoczy wszystkich odwiedzających nowymi pomysłami, ekscytującymi spotkaniami, wykładami (…)

31 grudnia 2019

Ferie w Muzeum

Niezależnie od tego, czy zima będzie śnieżna czy nie, Muzeum Miasta Gdyni już teraz serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6 – 12 lat na ferie (…)

16 grudnia 2019

Przerwa Świąteczna w Muzeum Miasta Gdyni

Drodzy Państwo, uprzejmie informujemy, że Muzeum Miasta Gdyni w zwiazku z okresem świątecznym będzie nieczynne dla zwiedzających od 23 do 26 grudnia 2019 roku. Przepraszamy (…)