3 września 2018

Wrzesień w Muzeum Miasta Gdyni

Koniec wakacji? Pożegnanie lata? Na nadchodzącą, chłodniejszą porę roku najlepszym remedium jest wizyta w Muzeum Miasta Gdyni! Wrzesień to miesiąc, w którym szczególną rolę odgrywa (…)

16 sierpnia 2018

Muzeum zostało oficjalnym partnerem projektu “Ćwiczenie nowoczesności”

Mamy przyjemność poinformować, że Muzeum Miasta Gdyni​ zostało oficjalnym partnerem projektu “Ćwiczenie nowoczesności” (Exercising modernity • Modernität üben). Obecnie prowadzona jest (…)

7 sierpnia 2018

Z wizytą u Karola Śliwki…

Dokładnie miesiąc temu otworzyliśmy największą do tej pory wystawę monograficzną poświęconą niezwykłemu twórcy. Ze względnu na pogarszający się stan zdrowia, sam artysta Karol Śliwka (…)

1 sierpnia 2018

Sierpień w Muzeum Miasta Gdyni

Sierpień w Muzeum Miasta Gdyni to miesiąc obfitujący w cykle wakacyjnych rodzinnych warsztatów, ekscytujące spotkania autorskie, oprowadzania kuratorskie i moc innych atrakcji. Okazuje się (…)

11 lipca 2018

Uwaga! Od 24 do 26 lipca Muzeum będzie nieczynne dla zwiedzających z powodu remontu!

Za utrudnienia przepraszamy.   Photo by H E N G S T R E A M on Unsplash

3 lipca 2018

Lipiec w Muzeum Miasta Gdyni

Fala miłośników muzyki i dobrego dizajnu ogarnęła Miasto Gdynię. Jednak Open’er to nie jedyne wydarzenie, które przyciąga tłumy nad polskie morze. Niebawem rozpocznie się Gdynia (…)

22 czerwca 2018

Bezpłatny wstęp z okazji Święta Morza!

Święto Morza to tradycyjnie ostatni pełny weekend czerwca, który w tym roku przypada od 22 do 24. Z tej okazji przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje oraz bezpłatny wstęp do naszego Muzeum. (…)

18 czerwca 2018

Wręczenia nagród z okazji tegorocznego Dnia Muzealnika

Dzisiaj 18 czerwca 2018 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród z okazji tegorocznego Dnia Muzealnika. Pracownicy gdyńskich placówek muzealnych spotkali się (…)