14 stycznia 2021

Jerzy Stanisław Fic

Tak niedawno, zaledwie miesiąc temu, korespondowaliśmy z panem Jerzym przy okazji rocznicy – grudniowej tragedii 1970 roku. Wspominał dramatyczne chwile, których był świadkiem. (…)

11 stycznia 2021

My się zimy nie boimy! Maraton dworcowy i nie tylko! Ferie zimowe z Muzealną Brygadą Edukacyjną!

Drugi tydzień ferii Od 11 do 14 stycznia Kolej na Wyzwanie, czyli maraton dworcowy. Wspólnie spędźmy czas, odkrywając Dworzec Morski i Dworzec Gdynia Główna. (…)

7 stycznia 2021

Spaceruj z historią w aplikacji Traseo.pl!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszych spacerach historycznych, które można organizować samodzielnie z wykorzystaniem specjalnych map. Udostępniamy je Państwu w plikach .PDF oraz w aplikacji (…)

Pomnik Ofiar Grudnia ’70 \ model krzyża

← Kliknij tutaj, aby powrócić do strony projektu “Grudzień ’70”   Trzynaście lat, cztery konkursy, sto pięć zgłoszonych projektów, pięćdziesiąt cztery (…)

Pomnik Ofiar Grudnia ‘70 \ makieta