3 marca 2021

Muzeum Miasta Gdyni ma nowego dyrektora

Muzeum Miasta Gdyni ma nowego dyrektora. Karin Moder została dziś powołana na to stanowisko przez Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka.

1 marca 2021

Marzec w Muzeum Miasta Gdyni

Marzec w Muzeum Miasta Gdyni to oprowadzania po wystawach, wykłady i wszelkiego rodzaju warsztaty. Kwestie bezpieczeństwa nie pozwalają nam jeszcze by spotkać się osobiście. Edukacyjne działania (…)

2 lutego 2021

Luty w Muzeum Miasta Gdyni

2 lutego 2021 to wyjątkowa data dla instytucji kultury. Od dziś Muzeum Miasta Gdyni jest otwarte dla zwiedzających. Poniżej prezentujemy repertuar na drugi (…)

29 stycznia 2021

Muzeum Miasta Gdyni otwarte od 02.02.2021!

Drzwi Muzeum Miasta Gdyni szeroko otwarte! Już wkrótce gdyńskie muzea wznawiają działalność! W Muzeum Miasta Gdyni czekają na was wystawy czasowe “Legenda (…)

14 stycznia 2021

Jerzy Stanisław Fic

Tak niedawno, zaledwie miesiąc temu, korespondowaliśmy z panem Jerzym przy okazji rocznicy – grudniowej tragedii 1970 roku. Wspominał dramatyczne chwile, których był świadkiem. (…)

11 stycznia 2021

My się zimy nie boimy! Maraton dworcowy i nie tylko! Ferie zimowe z Muzealną Brygadą Edukacyjną!

Drugi tydzień ferii Od 11 do 14 stycznia Kolej na Wyzwanie, czyli maraton dworcowy. Wspólnie spędźmy czas, odkrywając Dworzec Morski i Dworzec Gdynia Główna. (…)

7 stycznia 2021

Pomnik Ofiar Grudnia ’70 \ model krzyża

← Kliknij tutaj, aby powrócić do strony projektu “Grudzień ’70”   Trzynaście lat, cztery konkursy, sto pięć zgłoszonych projektów, pięćdziesiąt cztery (…)