Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1
81-374 Gdynia

NIP: 586 - 010 - 19 - 73




Informacja: 58 662 09 55
Sklep: 58 662 09 61
Zapisy na wydarzenia edukacyjne: 58 662 09 35/ 36/ 37

Udostępnianie wizerunków

Regulamin i cennik opłat za udostępnianie wizerunków obiektów Muzeum Miasta Gdyni

Wizerunki obiektów i zdjęcia udostępnia się na podstawie wniosku (do pobrania poniżej), który należy złożyć w sekretariacie Muzeum Miasta Gdyni lub przesłać pocztą na adres Muzeum.

Muzeum Miasta Gdyni nie udostępnia wizerunków obiektów, do których nie przysługują mu prawa autorskie umożliwiające
swobodne dysponowanie wizerunkiem chronionego dzieła sztuki.

Kontakt w sprawie składania wniosków i udostępniania wizerunków

Dział Głównego Inwentaryzatora
Marzena Markowska
inwentaryzator@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 42

Dział Historyczny
Dariusz Małszycki
d.malszycki@muzeumgdynia.pl
tel. 58 662 09 28

Wynajem sal ekspozycyjnych

Muzeum Miasta Gdyni mieści się w nowoczesnym budynku położonym nad brzegiem morza.

Dysponujemy pomieszczeniami o wysokim standardzie, w których można zorganizować konferencje, seminaria, szkolenia, wykłady, spotkania biznesowe.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i współpracy.

W razie pytań prosimy o kontakt

Blanka Balicka
tel. kom. 515 434 412
administracja@muzeumgdynia.pl

Praca

Dyrektor

Karin Moder
Tel. 58 / 662 09 10

Zastępca Dyrektora

Marzena Markowska
m.markowska@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 42

Kierownik biura dyrekcji

Anna Kondracka
sekretariat@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 10
Fax. 58 / 662 09 40
Patrycja Gelinska

Dział promocji

promocja@muzeumgdynia.pl
Kierownik działu
Dorota Lewandowska
d.lewandowska@muzeumgdynia.pl
Tel. 600 048 161
Michał Miegoń
m.miegon@muzeumgdynia.pl
Tel. 795 573 231
Justyna Gorgoń
dr Ewa Siwek

Dział głównego inwentaryzatora

inwentaryzator@muzeumgdynia.pl
Kierownik działu
Marzena Markowska
Tel. 58 / 662 09 42

Dział historyczny

historia@muzeumgdynia.pl
Kierownik działu
dr Marcin Szerle
m.szerle@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 44
Dariusz Małszycki
d.malszycki@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 28
Joanna Mróz
j.mroz@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 26
Dawid Gajos
d.gajos@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 26
Barbara Mikołajczuk
b.mikolajczuk@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 43

Dział sztuki

sztuka@muzeumgdynia.pl
Kierownik działu
dr Anna Śliwa
a.sliwa@muzeumgdynia.pl
Tel:. 58 / 662 09 41
Gabriela Zbirohowska-Kościa
g.zbirohowska-koscia@muzeumgdynia.pl
Tel:. 58 / 662 09 41
Marta Borowska-Tryczak
m.borowska@muzeumgdynia.pl
Tel:. 58 / 662 09 41
Weronika Szerle

Ośrodek edukacji

edukacja@muzeumgdynia.pl
Kierownik ośrodka edukacji
Tomasz Sosnowski
t.sosnowski@muzeumgdynia.pl
Tel.: 58 / 662 09 37
Patrycja Wójcik
p.wojcik@muzeumgdynia.pl
58 / 662 09 35/36
Olga Lewandowska
o.lewandowska@muzeumgdynia.pl
58 / 662 09 35/36
Małgorzata Bujak
m.bujak@muzeumgdynia.pl
58 / 662 09 35/36
Dorota Dombrowska

Dział administracji

administracja@muzeumgdynia.pl
Kierownik działu
Blanka Balicka
b.balicka@muzeumgdynia.pl
Tel. 515 434 412
Robert Szymanowski
r.szymanowski@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 31
Rafał Frankowski
r.frankowski@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 45

Zamówienia publiczne

zamowienia_pub@muzeumgdynia.pl

Dział projektów

Współpraca międzynarodowa
projekty@muzeumgdynia.pl
Agnieszka Drączkowska
a.draczkowska@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 29

Biblioteka

Anna Spychalska
biblioteka@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 39

Kadry

kadry@muzeumgdynia.pl
Agnieszka Oleksiuk
a.oleksiuk@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 52

Księgowość

Główny księgowy
Ewa Skelnik
finanse@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 52
Teresa Gosz
sklep@muzeumgdynia.pl
Tel. 58 / 662 09 60