Oprowadzanie

OPROWADZANIE PO WYSTAWIE STAŁEJ GDYNIA DZIEŁO OTWARTE

Przedszkole, klasy I – VIII szkoły podstawowej oraz klasy szkoły ponadpodstawowej

Opis: Czy wiesz kto mieszkał w mieście z morza i marzeń? Jakie dzieła sztuki powstały właśnie w Gdyni? Jak to się stało, że Gdynia stała się miastem? Podczas oprowadzania po wystawie “Gdynia – dzieło otwarte” opowiemy, jak rozwijało się miasto, kogo można było spotkać na ulicach Gdyni w latach 20-stych i 30-stych XX w., dlaczego Gdynia stała się istotnym punktem na mapie Polski oraz wiele więcej.

Cena: bezpłatnie ( Dostępne w każdej chwili / obowiązują zapisy)

 

OPROWADZANIE PO WYSTAWIE ŚCIANA ZACZAROWANA. ILUSTRACJE BOŻENY TRUCHANOWSKIEJ

Przedszkole, klasy I – IV szkoły podstawowej 

Opis: Zamknij oczy i wyobraź sobie kolorowe, wesołe i magiczne miejsce, w którym możesz obejrzeć dzikie zwierzęta, tropikalne rośliny i budynki z całego świata. Myślisz, że to niemożliwe? My przeniesiemy Cię właśnie w takie miejsce!

Podczas oprowadzania po wystawie Ściana zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej zabierzemy Cię do niesamowitej krainy pełnej baśniowych stworów, magii i wszystkich kolorów tęczy. Dowiesz się czym zajmuje się ilustrator oraz jak wygląda jego praca, ale czeka na Ciebie dużo więcej ciekawych atrakcji, ponieważ wystawa jest zrobiona specjalnie z myślą o Tobie. Tak, o Tobie!

Cena: 100 zł za grupę do 25 osób ( Dostępne w każdej chwili / obowiązują zapisy)