Urodziny w muzeum

UWAGA! AKTUALNIE Z POWODU SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z OBOSTRZENIAMI W ZWIĄZKU Z WIRUSEM COVID-19 OFERTA “URODZINY W MUZEUM” JEST NIEAKTYWNA.

Zapraszamy na przyjęcie urodzinowe w scenerii pełnej tajemniczych obiektów i fascynujących historii. Jest to wspaniała okazja, by Twoje dziecko wraz z przyjaciółmi mogło świętować urodziny w naprawdę wyjątkowy sposób. Do wyboru są trzy różne tematy – każdy z nich nie tylko pobudzi dziecięcą wyobraźnię, ale będzie też okazją do pysznej zabawy.

Tematy przyjęć urodzinowych:

Podwodne historie

Dno Bałtyku skrywa niezliczone tajemnice! By się o tym przekonać, założymy nasze maski i zanurkujemy w głąb wystawy o historii Gdyni, gdzie będzie czekać na nas wiele ciekawych zadań. Może odnajdziemy wrak jakiegoś statku? Czy bałtyckie ryby okażą się nam przyjazne? Tego dowiemy się podczas przyjęcia urodzinowego!

Dookoła świata

Otwarcie portu w Gdyni sprawiło, że wielu Polaków zyskało możliwość zwiedzenia najodleglejszych zakątków świata. I my odkryjemy całkiem nowe lądy! Przemierzając z pomocą mapy wszelkie zakamarki wystawy „Gdynia Dzieło Otwarte”, spróbujemy odnaleźć ukryty skarb. Nie obędzie się jednak bez niespodzianek!

Na tropie pereł

Cofnijmy się wspólnie do lat dwudziestych ubiegłego wieku, kiedy rozpoczyna się historia Gdyni. Podczas uroczystego otwarcia portu tymczasowego z szyi Pani Kapitanowej znika sznur pereł… Na szczęście grupa dzielnych detektywów podejmuje się jego odnalezienia. Przemierzając liczne boksy wystawy stałej, rozwiążą oni wiele zagadek, ale czy uda im się dotrzeć do zguby?

 

Rezerwacja urodzin:

  • urodziny prosimy rezerwować pod numerem telefonu 58 662 09 35 z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem
  • w przyjęciu urodzinowym może uczestniczyć maksymalnie 15 dzieci w wieku od 7 do 12 lat
  • wymagana jest obecność opiekunów
  • koszt spotkania zależy od terminu przyjęcia urodzinowego oraz liczby dzieci i wynosi:
    • 350 zł (od wtorku do piątku) za grupę od 2 do 10 dzieci oraz 20 zł za każde następne dziecko
    • 400 zł (od soboty do niedzieli) za grupę od 2 do 10 dzieci oraz 20 zł za każde następne dziecko
  • Koszt urodzin obejmuje opłatę za przeprowadzenie warsztatów, materiały wykorzystane podczas zajęć, wynajem sali edukacyjnej z przygotowaną zastawą oraz wejście na wystawy dla dzieci i opiekunów.
  • przyjęcie urodzinowe trwa 100 minut, 60 minut przeznaczonych jest na animację prowadzoną przez pracowników Muzeum, natomiast 40 minut na poczęstunek

 

Materiały do pobrania:

Zamówienie na organizację przyjęcia urodzinowego w Muzeum Miasta Gdyni.doc

Regulamin przyjęcia urodzinowego w Muzeum Miasta Gdyni 2020 r.

 

Zaproszenia w pliku PDF: