Praca

Nabór na stanowisko pracy – Specjalista ds. edukacji szkolnej

Dyrektor Muzeum Miasta Gdyni ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni.

Wymiar pracy: etat (40 godzin tygodniowo)

Informacja o wolnym stanowisku pracy:

1) Obowiązki osoby zatrudnionej:

– Współpraca z grupami szkolnymi i przedszkolnymi
– Podejmowanie współpracy z placówkami oświatowymi oraz z nauczycielami
– Prowadzenie zajęć szkolnych oraz warsztatów szkolnych
– Kontrolowanie jakości przeprowadzonych zajęć przez edukatorów
– Rekrutowanie pracowników na stanowisko: edukator muzealny
– Przygotowywanie tekstów i publikacji edukacyjnych
– Działania administracyjne w tym: umowy, faktury i inne dokumenty

2) Wymagania niezbędne:

– Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: filologia polska, historia sztuki, edukacja artystyczna, kulturoznawstwo.
– Doświadczenie w samodzielnej organizacji, kreacji oraz koordynacji działań edukacyjnych lub kulturalnych.
– Doświadczenie w prowadzeniu kreatywnych zajęć dla dzieci i młodzieży.- wykształcenie minimum średnie;
– Dokładność i szybkość w działaniu, skuteczność, samodzielność;
– Terminowość i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań;
– Umiejętność pracy w zespole;
– Dyspozycyjność;
– Wysoka kultura osobista;

3) Wymagane dokumenty:

– CV oraz portfolio

4) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do dnia 31.01.2018 r. drogą mailową na adres: t.sosnowski@muzeumgdynia.pl lub pocztą – Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1, 81-374. Wybrane osoby zostaną powiadomione o terminie rozmowy wstępnej.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014, poz. 1182)”.

Uprzejmie informujemy, że wybrani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferty osób niezakwalifikowanych do pracy zostaną komisyjnie zniszczone. Muzeum nie zwraca przesłanych dokumentów.