23.10 Piątek

Znamy się! A to sprytne! O pomysłowości Gdynian.

ZNAMY SIĘ! Znamy się, i to jak! Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka Edukacji. W każdy piątek o godz. 17:00 odwiedzimy jedną z naszych (…)

27.10 Wtorek

Kaniewski: Gra w chowanego – gra miejska z urbanistyką.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III na niezwykłą grę miejską online! Już 27 października o godzinie 14:00 na profilu facebookowym Muzeum Miasta Gdyni pojawi (…)

27.10 Wtorek

Eko s(ż)ycie – warsztaty dla dorosłych

Ośrodek edukacji rozpoczyna nową akcję! Będziemy przy waszym wsparciu szyć unikatowe worki dla dzieci. Dlaczego unikatowe, bo zostaną one wykonane z materiałów, (…)

30.10 Piątek

Kino Kaniewski:„Bellingcat: prawda w czasach postprawdy”.

Kino Muzeum to edukacyjny cykl dla dorosłych, który za pomocą unikatowych (często niszowych) filmów, przybliża tematykę wystawach prezentowanych w Muzeum. Tym razem chcemy zanurzyć (…)

11.11 Środa
Fotografia historyczna prezentująca obchody Wyzwolenia Gdyni

Spacer Niepodległościowy: Stare nowego początki