27.11 Piątek

[online] Znamy się! Gdynia Qulturalna

ZNAMY SIĘ! UWAGA – WYDARZENIE ODBYWA SIĘ ONLINE. ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW. ZAPISANE OSOBY OTRZYMAJĄ LINK DO APLIKACJI ZOOM, NA KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ WYDARZENIE. (…)

03.12 Czwartek

[online] Perły: Nie tylko mieszkania. Architektura obiektów użyteczności publicznej powojennej Gdyni.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników architektury, a w szczególności studentów kierunków historyczno-artystycznych, na cykl wykładów „Perły”, który ukaże gdyńską architekturę z tej drugiej, niemodernistycznej strony. Istotą warsztatów (…)

04.12 Piątek

[online] Znamy się! Legenda Radmoru

06.12 Niedziela