25.09 Piątek

Kino w Muzeum: Symfonia Fabryki Ursus

W ramach wystawy „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci zapraszamy na cykl projekcji filmowych, pt: „ Kino Kaniewski”. Cykl filmowy rozpocznie niezwykły (…)

25.09 Piątek

Znamy się! Ładne Miasto

Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka edukacji. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzimy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut postaramy (…)

26.09 Sobota

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego w Muzeum Miasta Gdyni.

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego obchodzimy już 26.09.2020! MUZEUM MIGANE – cykl 10 lekcji Polskiego Języka Migowego. Tego jeszcze nie było! (…)

26.09 Sobota

Krzysztof Iwański: Projekt + Nowa Forma Plakatu

PROJEKT+, to cykl spotkań, który poświęcony będzie twórczości projektantów, którzy wpływają na nasze otoczenie, a ich pomysły oraz projekty są odpowiedzią na współczesne potrzeby. Naszym pierwszym gościem, (…)

29.09 Wtorek

Eko s(ż)ycie – warsztaty dla dorosłych

Ośrodek edukacji rozpoczyna nową akcję! Będziemy przy waszym wsparciu szyć unikatowe worki dla dzieci. Dlaczego unikatowe, bo zostaną one wykonane z materiałów, (…)

30.09 Środa

Zarys – pracownia rysunku i malarstwa – grupa I

Wreszcie! Wracamy! Wszystkich stałych uczestników zajęć z malarstwa i rysunku informujemy, że od drugiego września wraca nasza pracownia ZARYS. Mamy też ważny komunikat! Mamy kilka wolnych (…)

01.10 Czwartek

Perły: Kościoły w Śródmieściu Gdyni do roku 1989.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników architektury, a w szczególności studentów kierunków historyczno-artystycznych, na cykl wykładów „Perły”, który ukaże gdyńską architekturę z niemodernistycznej strony. Istotą warsztatów będzie (…)

02.10 Piątek

Znamy się! Szkice i projekt w twórczości Kaniewskiego

ZNAMY SIĘ! Znamy się, i to jak! Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka Edukacji. W każdy piątek o godz. 17:00 odwiedzimy jedną z naszych (…)

09.10 Piątek

Znamy się! Ludzkie historie.

16.10 Piątek

Muzealne Zmysły: Stymulacja Rozwoju Małego Dziecka. Grupa I.

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza na cykl spotkań dotyczących rozwoju niemowląt „Muzealne Zmysły”! By zwiększyć komfort i bezpieczeństwo zajęć, spotkania zostaną podzielone na dwie grupy (…)

16.10 Piątek

Muzealne Zmysły: Stymulacja Rozwoju Małego Dziecka. Grupa II.

16.10 Piątek

Znamy się! Morskie podróże!

17.10 Sobota

Na grubej podeszwie – warsztaty z tworzenia ekologicznych butów

UWAGA! Formularz zapisów poniżej dotyczy pierwszego bloku, który rozpoczyna się o godz. 11:00. Zapisy na drugi blok rozpoczynający się o godz. 13:30 są prowadzone na stronie: https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/dzien-rodzinny-warsztaty-dla-rodzin-2/ (…)

17.10 Sobota

Pod samochodową maską – warsztaty z tworzenia modeli aut przyszłości

UWAGA! Formularz zapisów poniżej dotyczy pierwszego bloku, który rozpoczyna się o godz. 13:30. Zapisy na drugi blok rozpoczynający się o godz. 11:00 są prowadzone na stronie: https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/dzien-rodzinny-warsztaty-dla-rodzin/ (…)

23.10 Piątek

Znamy się! A to sprytne! O pomysłowości Gdynian.

27.10 Wtorek

Kaniewski: Gra w chowanego – gra miejska z urbanistyką.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III na niezwykłą grę miejską online! Już 27 października o godzinie 14:00 na profilu facebookowym Muzeum Miasta Gdyni pojawi (…)

30.10 Piątek

Kino Kaniewski:„Bellingcat: prawda w czasach postprawdy”.

Kino Muzeum to edukacyjny cykl dla dorosłych, który za pomocą unikatowych (często niszowych) filmów, przybliża tematykę wystawach prezentowanych w Muzeum. Tym razem chcemy zanurzyć (…)