11.08 Wtorek

Z bliska: Z lwowskim szykiem – krótko o kamienicy W. Budyna

Każdego dnia na swojej drodze mijamy wiele pozornie przeciętnych obiektów architektonicznych. Tymczasem kiedy im się lepiej przyjrzeć, zaskakują pięknym wykończeniem, intrygującym (…)

18.08 Wtorek

Z bliska: Patrz pod nogi. O posadzce na klatce schodowej

22.08 Sobota

Dostępna sobota – spacer online w języku migowym PJM

Dostępna sobota w Muzeum Miasta Gdyni to dzień, w którym staramy się w sposób wyjątkowy gościć osoby z utrudnionym dostępem do kultury. Ośrodek edukacji Muzeum Miasta Gdyni (…)

29.08 Sobota

Dostępna sobota – spacer online w języku migowym PJM

30.08 Niedziela

Muzea wychodzą na spacer

W te wakacje Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Emigracji łączą siły! Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat, do wspólnej zabawy. Zagadki, które rozwiążemy (…)

31.08 Poniedziałek

Z bliska: Witomino cz. II – widok subiektywny

04.09 Piątek

Znamy się! Fotografia i ukryta historia

Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka edukacji. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzimy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut postaramy (…)

11.09 Piątek

Znamy się! Jak to się zaczęło – o początkach miasta Gdyni