18.12 \ Piątek \ godz. 14:00

[online] Muzealne Zmysły: Wczesne wykrywanie i zapobieganie wadom postawy u dzieci

\ Dzieci z opiekunem

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza naszych najmłodszych odwiedzających wraz z opiekunami na cykl spotkań dotyczących rozwoju niemowląt „Muzealne Zmysły”! By zwiększyć komfort i bezpieczeństwo zajęć, spotkania odbędą się online : w godzinach od 14:00 do 16:00 uczestnicy otrzymają mailowo link, który umożliwi 15 minutową prywatną konsultację ze specjalistą. Dodatkowo, dwa tygodnie po warsztatach na Facebookowej stronie Muzeum pojawi się nagranie z podsumowaniem omawianych kwestii.

Ostatnie w tym roku spotkanie zostanie w pełni poświęcone tematowi   dziecięcych wad postawy – co może wpływać na ich kształtowanie? Jakie są objawy alarmowe wskazujące na możliwość wystąpienia przyszłych nieprawidłowości? Na te i inne pytania odpowie fizjoterapeuta Maciej Matuszewski.

Bilety: udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.