Czas na relaks – spacer po Gdyni dla seniorów i seniorek w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa

Czy to prawda, że Bulwar Nadmorski był od zawsze dla Gdynian miejscem kultowym? Który gdyński basen zagrał w filmie? Gdzie popijali koktajle sławni i bogaci?

Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie spaceru 20 maja, o godzinie 11:00. Będzie to kolejne spotkanie seniorek i seniorów w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa! Wyjątkowe, bo spotkamy się po raz pierwszy fizycznie, na żywo! Podczas około godzinnej przechadzki odwiedzimy miejsca związane z odpoczynkiem i relaksem. Nie zabraknie słynnej Polanki Redłowskiej, ale też istotnych punktów na gastronomicznej mapie dawnej Gdyni.

Wydarzenie odbywa się w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa, do którego zapraszamy wszystkie gdyńskie seniorki i gdyńskich seniorów.

Spacer poprowadzi Gosia Bujak, gdynianka, koordynatorka Klubu, animatorka Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, również na temat najbliższych spotkań, prosimy o kontakt z koordynatorką Klubu, Gosią Bujak pod adresem e-mail m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie 58 662 09 35.

Na spotkanie obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spacerze jest bezpłatny.  Zapisy odbywają się poprzez formularz.

20.05.2021 Czwartek

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 3

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 3.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.