26.01 Wtorek

Jak chcesz to i z miski ukręcisz dobre brzmienie, czyli domowe inspiracje w produkcji muzyki.

Zastanawiasz się czasem jakie składniki są potrzebne do powstania utworu muzycznego? Czy żeby uzyskać ciekawe brzmienie potrzebujesz sprzętu za tysiące złotych, bo inaczej to nie ma (…)

29.01 Piątek

[ONLINE] Znamy się: Jak żyć? – o biografiach na wystawach

Znamy się, i to jak! Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka Edukacji. Poprzez platformę Zoom odwiedzimy wirtualnie jedną z naszych aktualnych (…)