27.03 \ Sobota \ godz. 12:00

Blisko, miło, wspólnie – wiosenne warsztaty online

\ Dla wszystkich
\ Wejście bezpłatne

Jeszcze tak niedawno śnieg otulał cały krajobraz. Dachy naszych domów były przykryte białym puchem. Drzewa, pola i łąki prezentowały się zupełnie inaczej niż dziś. Teraz wiosna zbliża się wielkimi krokami! Raz jeszcze chcemy zabrać Was za miasto, gdzie widać najlepiej pierwsze oznaki zażegnanej zimy. Właśnie tam, w wiejskiej chacie, pokażemy Wam jak najlepiej wykorzystać chwilę wolnego czasu.

Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni czyli Tomek, Patrycja, Gosia i Olga podzielą się z miłośnikami majsterkowania swoimi pomysłami na wiosnę. Tomek z pomocą zaprzyjaźnionych sąsiadów przygotuje wspaniałe bukiety z kwiatów cebulkowych, Patrycja pokaże, jak efektownie odrestaurować meble i odświeżyć wnętrza naszych mieszkań, Gosia poradzi, jaką książkę wziąć ze sobą na długi spacer, a Olga stworzy własnoręczny notatnik, który będzie można wykorzystać na
przykład jako zielnik.

To wszystko w malowniczej scenerii wiejskiego domu. Filmową relację z tego spotkania udostępnimy 27 marca, o godzinie 12:00 na Facebooku i na kanale YouTube Muzeum Miasta Gdyni. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.