Co słychać? – spotkanie online z pracownikiem Radmoru dla seniorów i seniorek

W każdy trzeci czwartek miesiąca spotykamy się z gdyńskimi seniorkami i seniorami w Klubie Doborowego Towarzystwa. 15 kwietnia o godzinie 11:00 będziemy mieli okazję gościć obecnego kierownika Pracowni Konstrukcji Mechanicznych Radmor. Pan Grzegorz Bojke opowie nam jakie zmiany zaszły w tej firmie na przestrzeni lat, zarówno pod względem technologicznym jak i kadrowym. Dowiemy się również, jak aktualnie wygląda praca projektowa przy produkowanym przez nią sprzęcie.

Spotkanie będzie udostępniane na kanale YouTube Muzeum Miasta Gdyni. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i jest częścią działań w ramach muzealnego Klubu Doborowego Towarzystwa.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację na stronie (link). Każdy uczestnik otrzyma link do spotkania najpóźniej godzinę przed planowanym wydarzeniem.
Spotkanie rozpocznie się o czasie – punktualnie o godzinie 11:00.

Zachęcamy do wcześniejszego przesyłania pytań kierowanych do obecnego kierownika Pracowni Konstrukcji Mechanicznych Radmor – Pana Grzegorza Bojke, które zadamy w trakcie spotkania. Na pytania czekamy do 10 kwietnia 2021 r.

Kontakt do koordynatorki Klubu Doborowego Towarzystwa – Małgorzaty Bujak:
telefon: 58 662 09 35 lub 58 662 09 36
mail: m.bujak@muzeumgdynia.pl

15.04.2021 Czwartek
Dla dorosłych Dla dorosłych

Formularz zapisu

Co słychać? – spotkanie online z pracownikiem Radmoru dla seniorów i seniorek

Pozostało wolnych miejsc: 26

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 26.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.