17.06 \ Czwartek \ godz. 11:00

Czołem, pora wstać! – poranna gimnastyka dla gdyńskich seniorek i seniorów

\ Dla dorosłych

Seniorki i seniorzy z Klubu Doborowego Towarzystwa doskonale wiedzą, że rozpoczęcie dnia od porannej gimnastyki to świetny sposób na pobudzenie naszego organizmu do działania. Spotkajmy się zatem 17 czerwca, o godzinie 11:00  przy Muzeum Miasta Gdyni, aby wspólnie rozpocząć dzień ćwiczeniami. Dobrze rozpocząć dzień pomoże nam gdyński trener Michał Sumionka.

Tuż przed przystąpieniem do zajęć, na chwilę wrócimy do czasów działania fenomenalnego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Gdyni. Wspólnie przyjrzymy się archiwalnym fotografiom, które odkryją wiele ciekawostek na temat przedwojennych form ćwiczeń gimnastycznych.

Wydarzenie odbywa się w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa Muzeum Miasta Gdyni. Na spotkaniach mile widziane są wszystkie gdyńskie seniorki i wszyscy gdyńscy seniorzy. Udział w ćwiczeniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy na stronie www.muzeumgdynia.pl/wydarzenia.

Prosimy o zabranie na zajęcia odpowiedniego stroju do ćwiczeń.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Gosi Bujak mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.

Michał Sumionka – absolwent gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, gdzie z tytułem magistra ukończył specjalizację „Trener personalny”. Z wykształcenia jest także instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności kinezygerontoprofilaktyka (trening osób po 50 roku życia). Od ponad 5 lat zdobywa doświadczenie jako trener personalny, ciągle się doszkalając i ucząc.