Dobry fason – oprowadzanie online po wystawie „Gdynia – dzieło otwarte”

Kiedyś to było zupełnie inaczej! Nosiło się kapelusze i spódnice w grochy. Dziwne stroje pojawiały się i na plaży i podczas poważnych okazji. A jak było tak naprawdę? Na to pytanie odpowie Tomasz Sosnowski z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, podczas oprowadzania online po wystawie „Gdynia – dzieło otwarte”. Będzie to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o modzie gdyńskich mieszkańców sprzed prawie 100 lat.

Oprowadzanie odbędzie się 26 marca 2021 o godz. 16:00 przez platformę ZOOM i potrwa około pół godziny. Dostęp do spotkania zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową, po uprzednim zarejestrowaniu się.

Na wydarzenie obowiązują zapis!

„Znamy się!” to cykl spotkań prowadzonych przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzamy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut prezentujemy to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

26.03.2021 Piątek

Formularz zapisu

Dobry fason – oprowadzanie online po wystawie „Gdynia – dzieło otwarte”

Pozostało wolnych miejsc: 13

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 13.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.