31.03 \ Środa \ godz. 16:00

Dobry fason – oprowadzanie online po wystawie „Gdynia – dzieło otwarte”

\ Zapisy

Kiedyś to było zupełnie inaczej! Nosiło się kapelusze i spódnice w grochy. Dziwne stroje pojawiały się i na plaży i podczas poważnych okazji. A jak było tak naprawdę? Na to pytanie odpowie Tomasz Sosnowski z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, podczas oprowadzania online po wystawie „Gdynia – dzieło otwarte”. Będzie to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o modzie gdyńskich mieszkańców sprzed prawie 100 lat.

Oprowadzanie odbędzie się 26 marca 2021 o godz. 16:00 przez platformę ZOOM i potrwa około pół godziny. Dostęp do spotkania zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową, po uprzednim zarejestrowaniu się.

Na wydarzenie obowiązują zapis!

„Znamy się!” to cykl spotkań prowadzonych przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzamy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut prezentujemy to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.