30.05 \ Sobota \ godz. 11:00

Domowy sposób na architekturę! Warsztaty rodzinne – eko książki

\ Dla dzieci
Mieliśmy już okazję przekonać się, że w naszych domach i ich okolicach kryje się mnóstwo niesamowitych dźwięków, najczęściej tam gdzie ich się najmniej spodziewamy, w niepozornych przedmiotach.

A co z rzeczami, które zazwyczaj uznajemy za odpadki? Czy patrzyliście kiedyś na sreberko po kanapkach czy na zadrukowaną kartkę jako doskonały materiał do budowy kamienicy?

Podczas wirtualnych warsztatów dowiemy się o czym jest wystawa „Gdynia – Tel Awiw”, co to takiego ta architektura modernistyczna, o której się na wystawie tak często się mówi oraz przygotujemy własną ekologiczną książeczkę z przedmiotów, które każdy z nas może znaleźć w swoim domu.

Prowadzenie: Olga Lewandowska

Wyjątkowo, zamiast do Muzeum, zapraszamy całą rodzinę na stronę facebook.com/muzeummiastagdyni, gdzie warsztaty zostaną udostępnione 30.05.2020 o godzinie 11:00!

Do wirtualnego zobaczenia!

OGLĄDAJ NA: