21.11 \ Sobota \ godz. 13:30

[online] Dzień Rodzinny: Coś mi tu nie gra! – warsztaty z projektowania przestrzeni miejskiej

UWAGA – WYDARZENIE ODBYWA SIĘ ONLINE. ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW. ZAPISANE OSOBY OTRZYMAJĄ MAILOWO LINK DO APLIKACJI ZOOM, NA KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ WYDARZENIE.

Lista materiałów potrzebnych do zajęć zostanie przekazana uczestnikom mailowo na kilka dni przed warsztatami

Muzeum Miasta Gdynia zaprasza na „Dzień Rodzinny” – cykl warsztatów i oprowadzań dla dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami!

Czy kiedykolwiek odnieśliście wrażenie, że wszystko pędzi niczym sportowy samochód? Jeszcze niedawno jedliśmy lody na plaży, a tu za chwilę będziemy szukać idealnej choinki. Podczas listopadowego „Dnia Rodzinnego” postaramy się trochę zwolnić i rozejrzeć. Może rzeczy wokół nas wymagają przemyślenia i zmiany?

HARMONOGRAM „DNIA RODZINNEGO” W LISTOPADZIE:

11:00 – 13:00 Dobre zagranie! – warsztaty aktorskie

Robiliście kiedyś coś bardzo powoli? Ale tak naprawdę powoli, że z pewnością wyprzedziłby Was niejeden ślimak? Podczas porannych warsztatów aktorskich będziecie mogli się przekonać jak duże macie w sobie ograniczenia prędkości! Prowadzenie: Tomasz Więcek

Wstęp biletowany : 10 zł od dziecka, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo, koszt biletu wstępu dla drugiego dziecka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

ZAPISY: https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/dzien-rodzinny-dobre-zagranie-warsztaty-aktorskie/

13:00 – 13:30 Wirtualne oprowadzanie po wystawie „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci”.

Punktualnie o 13:00 na facebookowej stronie Muzeum Miasta Gdyni odwiedzimy wystawę „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci”, by przyjrzeć się jak tytułowy projektant radził sobie z pędem życia i jaką miał wizję dla przyszłości Gdyni.

13:30 – 15:30 Coś mi tu nie gra! – warsztaty z projektowania przestrzeni miejskiej

Z pewnością bardzo lubicie okolice w których mieszkacie. Ale czy czasami nie wydaje się Wam, że niektóre małe rzeczy psują prawie idealny krajobraz? Podczas popołudniowych zajęć postaramy się odnaleźć problematyczne miejsca i zaproponować proste rozwiązania, które sprawiłyby, że mogłoby być tam przepięknie!

Prowadzenie: Olga Lewandowska

ZAPISY: formularz poniżej

————-

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:

(1) Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.

(2) Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie

(3) Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.

(4) W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.

(5) Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.