29.09 \ Wtorek \ godz. 16:45

Eko s(ż)ycie – warsztaty dla dorosłych

\ Wejście biletowane

Ośrodek edukacji rozpoczyna nową akcję! Będziemy przy waszym wsparciu szyć unikatowe worki dla dzieci. Dlaczego unikatowe, bo zostaną one wykonane z materiałów, które pochodzą z naszych wystaw. Zamiast kontenera na odpady – powstaną worki.

Zasada jest prosta w każdy wtorek o 16:45 pod okiem specjalistki wykonasz worek dla siebie oraz dodatkowy dla dzieci. Po całej akcji worki wraz z ciekawymi zadaniami trafią do dzieci potrzebujących.

Kim jest nasza specjalistka: Monika Anisowicz – Absolwentka szkoły odzieżowej , dzieląca się umiejętnościami sztuki krawieckiej z przyjaciółmi, a od niedawna również z uczestnikami warsztatów w Muzeum Miasta Gdynia. Entuzjastka zarówno nowych jak i klasycznych trendów w modzie. Wolny czas spędza na rowerze, w kajaku ,ćwicząc jogę czy wspinając się na gór szczyty.

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:

• Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
  • Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.
  • Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
  • W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
  • Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Muzeum Miasta Gdyni w okresie epidemii

1. W związku z występującym w Polsce stanem epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 niniejszy Regulamin (dalej „Regulamin”) określa zasady uczestnictwa w warsztatach, zajęciach, wykładach i innych wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Muzeum Miasta Gdyni (dalej „Wydarzenia”). Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
  2. Organizatorem Wydarzeń jest Muzeum Miasta Gdyni z siedzibą w Gdyni (81-374), ul. Zawiszy Czarnego 1, wpisane do Rejestru Instytucji Kultury Gminy Gdynia pod nr 2, NIP 586-010-19-73 (dalej „Muzeum”).
  3. Wszystkie osoby uczestniczące w Wydarzeniach zobowiązane są do przestrzegania postanowień Regulaminu. Osoba, która nie akceptuje w całości postanowień Regulaminu nie może uczestniczyć w Wydarzeniach z uwagi na bezpieczeństwo własne oraz innych osób.
  4. Liczba uczestników Wydarzenia została ograniczona. W Wydarzeniach mogą uczestniczyć tylko osoby, które wcześniej zgłosiły swój udział poprzez wypełnienie formularza zapisów dostępnego na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
  5. Przed rozpoczęciem Wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do przekazania Muzeum prawidłowo wypełnionego Oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika. Oświadczenie jest dostępne na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
  6. Podczas Wydarzenia dzieci do lat 13 muszą przebywać pod nadzorem opiekuna. Zaleca się, by jedno dziecko uczestniczyło w Wydarzeniach z maksymalnie jednym opiekunem.
  7. Podczas przebywania na terenie Muzeum, w tym podczas Wydarzenia, obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy.
  8. Uczestnicy zobowiązani są do regularnego mycia rąk. Toaleta dostępna dla uczestników znajduje się w przestrzeni foyer Muzeum.
  9. Przed wejściem na miejsce Wydarzenia należy zdezynfekować ręce w wyznaczonym do tego punkcie. Preparat do dezynfekcji rąk znajduje się w przestrzeni foyer, w Ośrodku Edukacji i przed wejściem na każdą z wystaw w Muzeum.
  10. Przed rozpoczęciem Wydarzenia stoły, miejsca do siedzenia oraz przygotowane materiały dla uczestników poddane są dezynfekcji.
  11. W trakcie Wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do korzystania z wcześniej wyznaczonego miejsca do pracy. Zaleca się korzystanie wyłącznie z materiałów przygotowanych dla danego dziecka i jego opiekuna.
  12. Wymagane jest zachowanie odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, za wyjątkiem opiekuna z dzieckiem do lat 13, osoby uczestniczącej razem z osobą niepełnosprawną, osób spokrewnionych albo wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
  13. Muzeum przysługuje prawo dokonywania zmian Regulaminu, które obowiązują po ich ogłoszeniu na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.