Eryka i Jan Drostowie – oprowadzanie z tłumaczeniem na Polski Język Migowy

Muzeum Miasta Gdyni miejscem przyjaznym dla osób z niepełnosprawnościami!

W ramach cyklu Dostępna Sobota przygotowaliśmy specjalne oprowadzanie tłumaczone na Polski Język Migowy. Tym razem, zwiedzać będziemy najnowszą wystawę z cyklu Polskie Projekty Polscy Projektanci.

Podczas spotkania przyjrzymy się z bliska zastawom stołowym, wazonom oraz innym dekoracjom stworzonym przez niezwykły duet jaki tworzyli Eryka i Jan Drostowie. Odsłonimy kulisy powstawania wystawy i historię szklanych dzieł sztuki, które być może znajdują się również w Waszych domach.

Po ekspozycji oprowadzi Was Gosia Bujak, gdynianka i animatorka Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki cyklu Dostępna Sobota, Gosi Bujak, mailowo na adres m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na numer 58 662 09 35.

25.09.2021 Sobota
Wejście bezpłatne Wejście bezpłatne

Formularz zapisu

Eryka i Jan Drostowie – oprowadzanie z tłumaczeniem na Polski Język Migowy

Pozostało wolnych miejsc: 20

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 20.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.