25.09 \ Sobota \ godz. 12:00

Eryka i Jan Drostowie – oprowadzanie z tłumaczeniem na Polski Język Migowy

\ Wejście bezpłatne

Muzeum Miasta Gdyni miejscem przyjaznym dla osób z niepełnosprawnościami!

W ramach cyklu Dostępna Sobota przygotowaliśmy specjalne oprowadzanie tłumaczone na Polski Język Migowy. Tym razem, zwiedzać będziemy najnowszą wystawę z cyklu Polskie Projekty Polscy Projektanci.

Podczas spotkania przyjrzymy się z bliska zastawom stołowym, wazonom oraz innym dekoracjom stworzonym przez niezwykły duet jaki tworzyli Eryka i Jan Drostowie. Odsłonimy kulisy powstawania wystawy i historię szklanych dzieł sztuki, które być może znajdują się również w Waszych domach.

Po ekspozycji oprowadzi Was Gosia Bujak, gdynianka i animatorka Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki cyklu Dostępna Sobota, Gosi Bujak, mailowo na adres m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na numer 58 662 09 35.