Eryka i Jan Drostowie. Polskie Projekty Polscy Projektanci –  oprowadzanie po wystawie

Eryka i Jan Drostowie – jeden z najciekawszych tandemów projektanckich w powojennej historii szkła. Na stołach, w witrynach i kredensach, jako prezenty i do własnej kolekcji.

W latach 60. i 70. ich unikatowe realizacje można było znaleźć niemal w każdym polskim domu. Wybierzcie się z nami w pouczającą i sentymentalną podróż po niezwykłej kolekcji szkła prasowanego Drostów, w której znalazły się często już niedostępne egzemplarze szklanych przedmiotów.

Wydarzenie w ramach wystawy “Eryka i Jan Drostowie” z cyklu Polskie Projekty Polscy Projektanci.

Prowadzenie: Joanna Mróz

Bilety: Oprowadzanie jest wliczone w cenę biletu do Muzeum (normalny: 10 zł, ulgowy: 5 zł, rodzinny: 15 zł, dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny); obowiązują zapisy; liczba miejsc ograniczona;

26.09.2021 Niedziela
Dla wszystkich Dla wszystkich

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 13

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 13.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.