05.01 \ Wtorek \ godz. 11:00

Ferie w Muzeum: Zamknij oczy! Usłysz Port!

\ Dzieci z opiekunem
\ Zapisy

Jak wygląda dźwięk? Czy jest ciemny lub jasny? Może ma jakiś kształt lub formę? Wszystko zależy od naszej wyobraźni!

Zapraszamy na unikatowe warsztaty dotyczące dźwięków.

Tym razem udamy się do naszego Portu, gdzie poszukamy przedziwnych dźwięków. Postaramy się uruchomić pokłady naszej wyobraźni np. przysłuchując się pracy w maszynowni.

Czego potrzebujesz by wziąć udział w tych warsztatach? Tylko swojej wyobraźni!

Prowadzenie: Tomasz Sosnowski

Uwaga! Dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna.

Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić następujące kroki:

(1) Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem: https://www.muzeumgdynia.pl/wp-content/uploads/2020/09/Regulamin-warsztato%CC%81w-online-zm.pdf

(2) Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie

(3) W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń

(4) Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców