04.01 \ Poniedziałek \ godz. 11:00

Ferie w Muzeum: zaprojektuj sprzęt audio przyszłości.

\ Dzieci z opiekunem
\ Zapisy

Jak co roku, Muzeum Miasta Gdyni zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami na “Ferie w Muzeum”! Tym razem spotkamy się online – przed wydarzeniem zapisani uczestnicy otrzymają mailowo link do platformy Zoom, na której odbędzie się spotkanie. W pierwszym tygodniu szykujemy dla Was różnorodne warsztaty związane z naszą najnowszą wystawą “Legenda Radmoru”!

Cykl spotkań rozpoczniemy warsztatami z projektowania radia przyszłości. Z wielkich, spektakularnych w rozmiarach wież stereo do kilkucentymetrowego odtwarzacza. Od kilkudziesięciu przycisków na panelu do jednego – włącz/wyłącz. Tak zmieniały się sprzęty audio w naszych domach.

W pierwszy poniedziałek 2021 o godzinie 11:00 rozpoczniemy nasze spotkanie krótką prezentacją dotyczącą dizajnu, a następnie każdy z uczestników stanie się projektantem wzornictwa i stworzy własny prototyp radia. Do zadania potrzebna będzie pastelista lub/i pisaki i karton.

Prowadzenie: Gosia Bujak

Uwaga! Dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna.

Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić następujące kroki:

(1) Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem: https://www.muzeumgdynia.pl/wp-content/uploads/2020/09/Regulamin-warsztato%CC%81w-online-zm.pdf

(2) Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie

(3) W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń

(4) Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców