Gdynia – dzieło otwarte – oprowadzanie po wystawie

Bilety: Oprowadzanie jest wliczone w cenę biletu do Muzeum (normalny: 10 zł, ulgowy: 5 zł, rodzinny: 15 zł, dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny); obowiązują zapisy; liczba miejsc ograniczona;
Prowadzenie: Dawid Gajos

Historia Gdyni, jak każda porządna historia, łączy w sobie wiele wątków. Jedne są wyraźne, inne ukryte, ale wszystkie są tak samo ważne. Wszystko zaczęło się od marzenia o nowoczesnej, dynamicznej i śmiało patrzącej w przyszłość Polsce. Posłuchajcie i zobaczcie jak to się stało, że Gdynia spełniła swój „amerykański sen”. O nadbałtyckim porcie, przedmiocie powszechnej dumy, którego rozwój wciąż trwa i nigdy nie zwalnia opowie Dawid Gajos.

19.09.2021 Niedziela
Wejście biletowane Wejście biletowane

Formularz zapisu

Gdynia – dzieło otwarte – oprowadzanie po wystawie

Pozostało wolnych miejsc: 7

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 7.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.