HISTORIA ROCK’N’ROLLA: BIG BIT WALICKIEGO. Dinozaury Rocka – wykład Piotra Metza

Jaki wpływ miał Franciszek Walicki, ojciec Big Bitu, animator kultury i innowator muzyczny, na polską popkulturę? Z czego czerpał inspiracje i które z nich miały wpływ na tworzenie nowej jakości krajowej sceny muzycznej? Skąd wzięło się jego hasło: “Epitafium dla Rock’n’Rolla”? Na te i na inne pytania odpowiedź przyniesie ostatni wykład Piotra Metza z cyklu „Historia Rock’n’Rolla: Big Bit Walickiego”. Podczas spotkania poznacie ostatnie lata aktywnej menedżerskiej pracy Walickiego, jego koncerty z cyklu Dinozaury Rocka, schyłek Big Bitu oraz wpływ, jaki wywarł na młode pokolenia melomanów i muzyków.

Wydarzenie zorganizowane z okazji 100. rocznicy urodzin Franciszka Walickiego.

Bilety: wstęp wolny;

Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1A

22.09.2021 Środa
Dla wszystkich Dla wszystkich

Formularz zapisu

Pozostało wolnych miejsc: 20

• Proszę wprowadzić wartośc pomiędzy 1 a 20.
    Dotyczy zarówno dzieci jak i opiekunów.
  • Dotyczy zajęć przeznaczonych dla osób niepełnoletnich. Oddziel przecinkiem jeśli dzieci jest więcej.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. W przypadku, gdy podanie danych osobowych nastąpiło na podstawie Państwa zgody, ich podanie jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia korzystanie z usługi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Ośrodkiem Edukacji - tel. 58 / 662 09 35/36/37.